Доставка та оплата

Ми доставляємо замовлення по всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської областей та автономної республіки Крим.

Наш інтернет-магазин пропонує кілька способів доставки, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність для наших клієнтів.

Першим із варіантів є доставка за допомогою кур'єрської служби "Нова Пошта" . Також, можлива доставка Новою поштою на адресу. При здійсненні замовлення Ви зможете вибрати бажану службу доставки та найбільш зручний для Вас спосіб оплати. Після отримання замовлення наші менеджери зв'яжуться з Вами для підтвердження деталей та згоди з умовами доставки.

Другий варіант доставки полягає в тому, щоб самостійно прийти в наше відділення і отримати замовлення. Для цього Вам необхідно буде вказати в замовленні "самовивіз" та вибрати бажане відділення нашого магазину. Ми зв'яжемося з Вами, коли замовлення буде готове до отримання.

Будь ласка, зверніть увагу, що вартість доставки залежить від способу доставки, регіону та ваги замовлення. Ми робимо все можливе, щоб дотримуватися узгоджених термінів доставки, але наявність товару на складі та терміни доставки можуть змінюватися залежно від обсягу замовлень.

Оплата заказів здійснюється такими способами:

1. Оплата на "Картку банка".

2. Накладений платіж / Оплата при доставці у відділенні Нової Пошти.

Якщо у Вас виникли додаткові запитання щодо доставки, наші менеджери завжди готові надати детальну консультацію та допомогти з вибором оптимального варіанту.